Sıkça Sorulan Sorular

Bizim için her iş bir projedir. Bazı projelerimiz daha önce hazırladığımız ürünler ile çözüm bulurken, bazı çözümlerimizi de sizinle görüştükten sonra yeni ürün olarak geliştirilmekteyiz. Projelerin hayata geçmesi için işletmenizle yapacağımız analizden sonra bu ürünlerin geliştirilip/uyarlanmasından sonra kullanıma sunulması mümkün olmaktadır. Bazı süreçler için sizinle yerinde çalışmalar yaparak ilerlememiz gerekebileceğinden bizi bir süre misafir etmeniz de olasıdır.

Bizim için bir projenin ulusal veya uluslararası olması planlama ve projenin hayata geçmesi konusunda farklılık yaratmaktadır. Alt yapı olarak ürünlerimiz zaten çok dilli olduğundan farklı ülkelerde de kullanılabilmektedirler.

Bulut ortamda kullandığınız ve abonelik sistemi ile aldığınız hizmetleri kendi sunucularınızda da barındırabilirsiniz. Kendi sunucularınızda barındırmanın fayda/maliyet oranını da hesapladığınızda gerekli olduğunu düşünüyorsanız, ürün bedelini ödemeniz durumunda on-premise kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Şunu unutmamalısınız ki kendi sunucularınızda kullandığınız hizmetlerin size getireceği bazı ek yükümlülükleri olacaktır. Güncelleme, sistem güvenliği, yedekleme gibi belli başlı konular karşınıza çıkacaktır.

Size özel yazılmış ürünleri nasıl kullanacağınıza, kendi başınıza yazılımsal değişiklikler yapıp/yapamayacağınıza projelerdeki anlaşmamıza bağlıdır. Projeler yazılım kodlarından, veritabanlarından oluştuğu gibi süreçlerin de tam olarak işlemesi bu konuda bir bilgi birikimine ihtiyaç vardır. FMK kanunlarının izin verdiği, FSEK kapsamındaki maddi ve manevi hakların belirlenmesi ile uygun şartlarda değişiklileri yapmak için projeleri size devredebiliriz.

Yazılımlarda herkesçe kabul görmüş raporlar gibi size özel raporlarda oluşturup kullanılabilir. Rapor filtreleri ve formatları konusunda ürün yöneticisi ile görüşüp yardım alabilirsiniz.

Yeni çağın yazılım dünyasına yansımalarından biri de uygulamaların çok dilli olmasıdır. Ürünlerimiz ve uygulmalarımızda çok dilli çalışabilmesi yeni nesil yazılım teknolojilerinin bir parçası olmaktadır. Ürünlerimizin hangi dilleri desteklediğini, ürün yöneticilerimizle görüşerek yada ürün sayfasına girerek öğrenebilirsiniz.

Kullandığımız ürünlerin sürdürebilirliğini düşünürsek, yaşayan bir süreç olan yazılımın sürekli güncellemelere ve desteklere ihtiyacı olduğunu unutmamamız gerekir. Güncellememler sonrası gelen yeni özellikler, teknolojik yenilikler destek sürecinin de proje süreci kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.

Talep/İstek toplama portalimiz sayesinde taleplerinizi takip edebilirsiniz. Talelerin hangi aşamada olduklarını, herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç olup olmadığını da destek portalinden takip edebilirsiniz.

Destek talep portalini kendi firmanıza özel kurabilir, kendi sunucularınızda barındırabilirsiniz. Ayrıca isterseniz bulut alt yapısını bizden alarak, kendi domain adınıza ve tasarımıza özel de uyarlayabilirsiniz.

Size ait olan bir fikri size özel geliştirebiliriz. Bir fikrin geliştirilebilir ve uygulanabilir bir fikir olması için öncesinde analiz edilmeli, bütün süreçler görüşülmeli, kullanılacak teknolojiler belirlenmelidir. Gerçekte yapılabilir olarak analiz edilen bir fikrin artık proje ve planlama aşamasına geçilerek fonksiyonel ve finansal veriler üzerinden bir ürün olarak hayata geçmesi, hatta destek süreci bile görüşülerek belirlenmelidir. Yazılım projelerinin %80 oranında başarısız olduğu bir oranı, planlama ve analizin doğru yapılamaması, finansal kaynakların doğru kullanılmamasından kaynaklandığını unutmamak gerekir.

Öncelikle uçtan uca çözümler üretebildiğimizi söyleyebiliriz. Ulusal veya uluslararası her türlü projeyi rahatlıkla yapabiliriz. SAP MM, SD, FI, CO, PP, PM, QM, HR, ABAP modüllerinde ihtiyaç olması halinde danışmanlık verebiliriz.

Yazılımlarımız genellikle son kullanıcının rahatlıkla kullandığı arayüzlere sahip olmaktadır. Süreçlerin nasıl çalıştığını, işlemlerin hangi ekranlarda, hangi aşamalardan geçtiğini, yetkiniz oranında neler yapabildiğinizi ürünler konusunda uzman arkadaşlarımızdan uzaktan veya yerinde destekler alarak eğitimler alabilirsiniz.

Günümüz yazılım ekosisteminde birbirleri ile entegre olan, veri alışverişinde bulunan, süreçleri birlikte tamamlayan yazılımlar kaçınılmazdır. Bizim ürünlerimizin, diğer sistemler ile entegre olabilmesi için XML, Webservis ile çalışacak şekilde uygun alt yapılar gerekirse aktifleştirilebilir. Bunun yanında entegre olacağımız diğer sistemlerin entegre olunabilir yapıda olmaları gerekmektedir. Hali hazırda entegre olduğunuz ürünleri ürün uzmanlarımızdan öğrenebilir, yeni entegrasyonlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Formu

Bize sormak istediğiniz bir şey var mı?

circle6